Paul Ince’ten “ince” eleştiri

Bir dönemler Manchester United forması giyen Paul Ince, son maç haftasında Liverpool’a 5-0 mağlup olan Manu’yu eleştirdi.

The United Stand’e konuşan Ince, eleştirinin odak noktasını Ole Gunnar Solskjaer olarak belirledi ve, “Cardiff ve Molde gibi takımlarda çok başarılı olamayan bir menajerle imzalayıp onun çok başarılı olmasını bekleyemezsiniz” ekledi: “Ole iyi bir insan ama onun neler yaptığını anlamıyorum. Çok tecrübeli olmayan insanları koç ekibine alıyor. Basın toplantılarında, ‘Çok zeki ve iyi bir antrenör ekibine sahibiz’ diyor ama gördüğümüz üzere işler hiç de öyle gitmiyor.”

Ince, Manu’nun herhangi bir savunma taktiği üzerinde çalıştığından şüphe duyduğunu, “Herhangi bir savunma taktiği çalışıyorlar mı? Oyuncular nerede pozisyon alması gerektiğini biliyor mu? Bundan şüphe duyuyorum. Carrington’a gidip onların nasıl antrenman yaptığını izlerdim ve bir şeyler yapmaya çalışırdım. Umuyorum işleri düzeltirler. Ole’nin bir gün beni davet etmesini ve tavsiye almasını umuyorum” ifadeleriyle belirtti ve demeçlerini noktaladı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar