Anında ödeme tuttur.com’da!

Yaptığın kuponlardan kazandığın tutarı, tuttur.com’dan anında banka hesabına aktarabilirsin! Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Enpara, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Denizbank, TEB ve Halkbank hesabına 7/24 anında paranı gönderebilir, diğer anlaşmalı bankalarımızdan da en geç 30 dakika içinde havale işlemini gerçekleştirebilirsin.

Bunlara dikkat!

  • ATM kartsız ödeme ile transfer ettiğiniz paralarınız ‘Çekilemez Bakiye’ olarak bakiyenize yansıtılmaktadır. ‘Çekilemez Bakiyeniz’den banka hesabınıza transfer yapılamamaktadır. Ancak ‘Çekilemez Bakiyeniz’ ile yaptığınız kuponlarınızdan kazandığınız ikramiyeleri banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.
  • En düşük para çekme limiti 10 TL’dir.
  • Sadece kendi adına bir banka hesabına para çekme işlemi yapabilirsin.
  • tuttur.com’daki para çekme işlemlerinde herhangi bir masraf ödemezsin!
  • Anında Ödeme özelliğiyle günlük toplam 10 bin TL para çekebilirsin. Günlük 10 bin TL’nin üzerindeki para çekme taleplerinde ise kazancın en geç 30 dakika içinde hesabına yatırılır.
  • Tüm oyunlarımıza yurt dışından da katılım sağlayabilir yabancı banka hesaplarından sitemize para gönderebilirsin, fakat para çekmek için Türkiye’deki bankalardan birinde hesabın olması gerekmektedir.

Konuyla ilgili tüm soruların için tuttur.com’un CANLI YARDIM bölümünden, (0212) 363 06 06 numaralı tuttur.com Fanatik Destek Hattı’ndan veya [email protected] adresine e-mail atarak yardım alabilirsin.