Mbappe, Barça’yı düşünmüyor

Fransa’da zirve mücadelesi sürerken Paris Saint Germain, Marsilya deplasmanından 2-0’lık galibiyet ve 3 puanla dönmeyi başardı. Lille ve Lyon’un ardından 3. sırada bulunan PSG’de Kylian Mbappe, 16 Şubat’ta Barcelona ile oynanacak olan maç sorulduğunda, “Önceliğimiz lig maçları. Ligde biraz puan kaybettik, bu yüzden bir sonraki lig maçımızı düşünmek zorundayız” diye konuştu.

Takımın bir diğer yıldızı Neymar’ın takımda kalmak isteğine dair de açıklamalarda bulunan Mbappe; “Neymar’ın PSG’ye karşı olan sevgisini ve takımda kalmak istediğini belirtmesi bizim için harika haberler. Herkes onun ne kadar önemli olduğunu biliyor. Umarım o uzun yıllar boyunca kulübün tarihini yazacak” dedi.

Son olarak yayın hayatına son veren yayıncı kuruluş Telefoot hakkında da konuşan oyuncu, “Size teşekkür ederim. Bunun kolay olmadığını biliyorum. Hayatta üzücü şeyler olur. Hepinizin ilerleyen süreçte bir şeyler bulmanızı ve sahalarda sizi tekrar görmeyi umut ediyorum. Hepinizle çok eğlenceli zamanlar geçirdim” ifadelerini kullandı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar