Hakimi, Inter’de mutlu

Bu sezon Inter’in başarısında rol oynayan başlıca futbolculardan biri olan Achraf Hakim, Inter’de mutlu olduğunu söyledi. 

La Repubblica gazetesine röportaj veren Faslı futbolcu, Inter’de uzun süre kalmak istediğini vurgularken teknik direktör Antonio Conte’yi “ağabey” olarak gördüğünü belirtti.

Hakimi, 2009-2010 sezonundan bu yana ilk lig şampiyonluğunu kazanmak yolunda büyük bir avantaja sahip olan Inter’de henüz şampiyonluğun kazanılmadığını bilerek ondan saygıyla bahsettiklerini de ifade etti. Şampiyonlar Ligi’nde elenmelerinin tamamen Serie A’ya odaklanmalarını sağladığını söyleyen 22 yaşındaki futbolcu, her mağlubiyetten sonra gerçekten ne yapmak istediklerini öğrendiklerine dikkat çekti.

Hakimi’nin menajeri, hafta içerisinde futbolcunun Inter’e transfer olmadan önce Napoli tarafından da istendiğini açıklamıştı. Genç futbolcu gelen teklifler içerisinde bir büyüme projesi olduğu için kendisini en çok Milano kulübünün teklifinin etkilediğini söyledi. Achraf Hakimi, Inter’de birlikte inşa edebilecekleri bir geleceğe odaklandıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar