Mart’ta 3 yeni belgesel!

Dijital platformlardaki spor belgesellerine yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu ay da üç spor belgeseli (serisi) Netflix ve Amazon Prime’de yayınlanacak.

Netflix’in geçen yıl ilk sezonunu yayınlandığı “Last Chance U” serisinin yeni sezonu “Last Chance U: Basketball” yarın yayınlanacak. İkinci sezon, Doğu Los Angeles’ta katı kurallara sahip bir antrenörün, üniversiteye yeni gelmiş oyuncularla olan ilişkisini anlatıyor.

Bu hafta yayınlanacak bir diğer spor belgeseli de “Making Their Mark”. 12 Mart perşembe günü Amazon Prime’de yayınlanacak yedi bölümlük belgesel, Avustralya futbolu ligi AFL’de geçen sezonunun hikayesini anlatıyor. Sezonun tartışmalı ve dikkat çeken olaylarının bilinmeyen yönlerini de içeren “Making Their Mark”, küresel dijital platformlarda Avustralya futboluna ilişkin yayınlanacak ilk yapım olma özelliğini de taşıyor.

İki sezondur Netflix’te yayınlanan “Formula 1: Drive to Survive” belgeselinin üçüncü sezonu 19 Mart’ta izleyicisiyle buluşacak. Pilotların, takım yöneticilerinin ve takımların geçen sezon yaşadıklarını anlatan “Formula 1: Drive to Survive”, Netflix’in en fazla ilgi gören spor belgeselleri serilerinin başında geliyor.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar