Kevin Durant’e ceza

NBA’de sosyal medyayı en aktif ve agresif şekilde kullanan sayılı süper yıldızlardan olan Kevin Durant, geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen ve oyuncu Michael Rapaport’un bazı mesajları ifşalaması sonrasında NBA yönetiminden ceza aldı.

Rapaport’un Twitter hesabında paylaştığı bazı ekran görüntülerinde Durant’in oyuncuya ağır hakaretler ettiği ve onu tehdit ettiği görülüyor.

Rapaport’un mesajları ifşa etmesi ise oyuncunun, “”Kevin Durant, maçtan sonra TNT ekibiyle derin duygular içinde. Lanet olsun, her şey hakkında çok duygusal. Röportajı yapma” demesiyle başlamış ve Durant’in ona ağır hakaretiyle devam etmişti.

Tüm ifşalar sonrasında Michael Rapaport, “Tüm insanlardan her gün tehditler ve iğrenç mesajlar alıyorum… Fakat en acayip rüyalarımda bile Kevin Durant’in onlardan biri olacağını düşünmezdim. O, beni tehdit ediyor, konuları karıma getiriyor ve kavga etmek istiyor…” açıklamasını yapmıştı.

Sosyal medyada özür dileyen KD, normalde Mike ile daha çılgınca konuştuklarını ancak o gün Mike’ın sinirlendiğini ve hatasını kabul ettiğini söyledi.

Durant her ne kadar hatasını kabul edip özür dilese de NBA yönetimi, Kevin Durant’i 50 bin dolarla cezalandırdı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar