Yanıtlarına ulaşamadığınız bütün konular için Canlı Yardım’a tıklayınız.
ÜYELİK
tuttur.com'a nasıl üye olabilirim?

Sitemize www.tuttur.com ana sayfasında bulunan Yeni Üyelik butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

Üyelik ücreti talep ediliyor mu?

tuttur.com üyeliği ücretsizdir fakat oyunlara katılmak için hesabınıza para yatırmanız gerekir.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede Hesabıma tıkladığınız zaman Ayarlar sekmesi altındaki Profil Ayarları sayfasından mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Neden T.C. kimlik numaram isteniyor?

Yasa gereği iddaa oyunu sadece 18 yaşını doldurmuş kişilerce oynanabilir. T.C. kimlik numaranız yaşınızın kontrolü için talep edilir.

Üyelik için cep telefonu ve eposta adresi neden isteniyor?

tuttur.com'a giriş yapabilmeniz için gerekli üye numaranız ve şifreniz cep telefonunuza mesaj olarak gönderilir.

Eposta onayını nasıl gerçekleştirebilirim?

Üyelik işlemlerinizi tamamladığınızda e-postanıza otomatik olarak bir etkinleştirme mesajı gönderilecektir. Gelen mesaj içindeki linki tıklayarak eposta hesabınızı etkinleştirebilirsiniz. Şayet söz konusu mesajı göremiyorsanız Hesabım'a tıkladıktan sonra Ayarlar sekmesi altındaki Profil Ayarları sayfanızdan eposta adresinizi onaylamak için onay postası talep edebilirsiniz. Dilerseniz Canlı Yardım Hattımız'dan veya 0212 363 06 06 numaralı Tuttur.com Fanatik Destek Hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Neden eposta hesabımı onaylatmalıyım?

Eposta adresinizin etkinleştirilmesi, uyarı ve hatırlatma mesajlarını alabilmeniz ve kazandığınız ikramiyenizi banka hesabınıza çekebilmek içingerekmektedir.

Spor Toto oyununda ''SİSTEMLİ'' oyun nedir?

Listede bulunan maçların sonuçları için birden fazla tahminde bulunularak, ''SİSTEMLİ'' olarak oynanabilir. İkili tahmin yaparak; 1-X veya 1-2 veya 2-X işaretlenebildiği gibi, üçlü tahmin yapılarak hem 1, hem 2, hem de X işaretlenebilir.

''SİSTEMLİ'' oynanarak kazanma şansı artırılır. ''SİSTEMLİ'' oynandığınızda kupon bedeliniz oluşturduğunuz kolon sayısının 0.50 TL ile çarpımıyla oluşur.

Örnek olarak, kupon üzerinde 3 maç için 2 sonuç tahmininde bulunduysanız, "üretilen kolon adedi" tablosunda iki ihtimalli maç sayısı bölümünden 3 maçı buluyorsunuz. Aynı kuponda, 1 maç için de 3 sonuç tahmininde bulunduysanız, üç ihtimalli maç sayısı bölümünden 1 maçı bulup, kesiştiği yere baktığınızda 24 kolon oluşturduğunuzu görüyorsunuz. 24 kolon karşılığı ödeyeceğiniz kupon bedelini bulmak için de aynı işlemi "toplam kupon bedeli" tablosunda yaparak 6 TL olduğunu bulabilirsiniz.

Şifremi ve üye numaramı unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Yeniden şifrenizi alabilmek için üç yöntem bulunmaktadır:

  1. Sağ üst köşede Şifremi Unuttum linkine tıklayın. Üyeliğinizde kayıtlı e-posta adresinizi yazdıktan sonra, doğum tarihinizi eksiksiz yazarak e-posta adresinize yeni şifrenizi belirlemek için e-posta talep edebilirsiniz. Gelen linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.
  2. Sağ üst köşede Şifremi Unuttum linkine tıklayarak cep telefonunuza aktivasyon kodu talep edebilirsiniz. Gelen aktivasyon kodunu açılan ekrana yazdıktan sonra yeni şifrenizi de alt kısma yazarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Üyeliğinize giriş yapana kadar gelen mesajı silmemeniz gerekmektedir.
  3. Dilerseniz Canlı Yardım'a bağlanarak veya 0212 363 06 06 numaralı Tuttur.com Fanatik Destek Hattını arayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Cep telefonu numaramı nasıl değiştirebilirim?

Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan Hesabım'a tıklayın. Ayarlar sekmesi altında açılan sayfanın en alt kısmında İletişim Bilgileri bölümünden Cep Telefonu alanında Değiştir linkine tıklayarak cep telefonu numaranızı değiştirebilirsiniz.

Eposta adresimi nasıl değiştirebilirim?

Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan Hesabıma tıklayın. Ayarlar sekmesinin altında açılan sayfada 'eposta adresi değiştir' linkine tıklayarak yeni epostanızı kayıt edebilirsiniz. Yeni eposta adresinize gelen onay linkini tıklamanız gerekmektedir.

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?

Canlı Yardım Hattımızdan veya 0212 363 06 06 numaralı Tuttur.com Fanatik Destek Hattını arayarak kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Üye numaramı değiştirebilir miyim?

Üye numarası bilgisi değiştirilememektedir.

Üyelikte verdiğim bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üye numarası, T.C. Kimlik numarası, Ad, Soyad bilgisi dışındaki eposta ve telefon numaralarınızı Ayarlar sayfasındaki Profil Ayarları sekmesinde bulunan İletişim Bİlgileri başlığı altından güncelleyebilirsiniz.

Şifrem cep telefonuma ulaşmıyor ne yapmalıyım?

Cep telefonu numaranıza gönderilen şifre ve onay kodları ulaşmıyor ise 0212 363 06 06 numaralı telefondan Tuttur.com Fanatik Destek Hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Üye olmadan oyunlara katılabilir miyim?

Oyunlarımıza katılabilmeniz için üye olmanız gerekir

Üyeliğimi devredebilir miyim?

Hayır, üyelik devredilemez.

Oyunlara yurt dışından katılabilir miyim?

Tüm oyunlarımıza yurt dışından da katılım sağlayabilir yabancı banka hesaplarından sitemize para gönderebilirsiniz, fakat para çekmek için Türkiyedeki bankalardan birinde hesabınızın olması gerekmektedir.

Ebülten almak istemiyorum ne yapmalıyım?

Ayarlar sayfasındaki Site Ayarları sekmesinde Bildirim Ayarları başlığı bulunuyor. Bu başlık altında bulunan Kampanya epostaları almak istiyorum kutusundaki işareti kaldırarak talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Canlı Yardım Hattımız'dan veya 0212 363 06 06 numaralı Tuttur.com Fanatik Destek Hattını arayarak üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Profil ayarlarımı nasıl yaparım?

Profil ayarlarınızı sağ üst köşede Hesabım sekmesinden Ayarlar sekmesine tıklayarak yapabilirsiniz.

18 yaşından küçükler oynayamaz.