Tuttur’a Yazın
Geri
Yardım Merkezi
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Maç Sonucu

90 dakika sonunda maçın nasıl biteceğinin tahmin edildiği oyun tipidir. Bu oyunda ikili tahmin yapılamaz. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım (1), Beraberlik (0), Deplasman takımı (2)

Handikaplı Maç Sonucu

Handikap seçeneği bulunan takım, belirlenen gol kadar maça önde başlamış sayılır (gol avansı).

İlk Golü Hangi Takım Atar?

Maçta ilk golü hangi takımın atacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Gol olmaz tahmini de yapılabilir.

Maç Sonucu ve AÜ

Kombine tahminin yapıldığı oyun tipidir. Aynı anda hem maç sonucunun hem de atılacak toplam gol sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmini yapılır.

2.5 Gol AÜ

Maçta atılacak toplam gol sayısıyla ilgili oyun tipidir. Toplamda en fazla 2 gol olması durumunda Altı tahmini, en az 3 gol olması durumunda ise Üstü tahmini kazanır.

3.5 Gol AÜ

Maçta atılacak toplam gol sayısıyla ilgili oyun tipidir. Toplamda en fazla 3 gol olması durumunda Altı tahmini, en az 4 gol olması durumunda ise Üstü tahmini kazanır.

Karşılıklı Gol

Maçta iki takımın da gol atacağı düşünülüyorsa Var tahmini, en az bir takımın gol atamayacağı düşünülüyorsa Yok tahmini seçilir.

Toplam Gol Sayısı

Maçta atılacak toplam gol sayısıyla ilgili oyun tipidir. Dört tahmin vardır; 0-1 gol, 2-3 gol, 4-5 gol, 6+

İlk Yarı 1.5 Gol AÜ

İlk yarıda atılacak toplam gol sayısıyla ilgili oyun tipidir. İlk yarıda 0-1 gol olması durumunda Altı tahmini, en az 2 gol olması durumunda ise Üstü tahmini kazanır.

İlk Yarı Sonucu

İlk yarının nasıl biteceğinin tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım (1), Beraberlik (0), Deplasman takımı (2)

Ev Sahibi AÜ

Ev sahibi takımın atacağı toplam gol sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmini yapılır.

İlk Yarı Maç Sonucu

Maçın ilk yarısının sonucu ile 90 dakika sonucunun kombine tahmin edildiği oyun tipidir. Dokuz tahmin vardır; 1/1, 1/0, 1/2, 0/1, 0/2, 0/0, 2/1, 2/0, 2/2

Deplasman AÜ

Deplasman takımının atacağı toplam gol sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmini yapılır.

Hangi Takım Gol Atar?

Maçta hangi takımın gol atacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Dört tahmin vardır; Sadece 1, Sadece 2, İkisi de, Gol olmaz

Hangi Yarıda Daha Çok Gol Olur?

Maçta hangi yarıda daha çok gol atılacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; 1. yarı, eşit, 2. yarı.

Ev Sahibi Takım Hangi Yarıda Daha Çok Gol Atar?

Üç tahmin vardır; İlk yarı, İkinci yarı, Eşit

Deplasman Takımı Hangi Yarıda Daha Çok Gol Atar?

Üç tahmin vardır; İlk yarı, İkinci yarı, Eşit

Ev Sahibi Takım Maçı Gol Yemeden Bitirir mi?

İki tahmin vardır; Evet, Hayır

Deplasman Takımı Maçı Gol Yemeden Bitirir mi?

İki tahmin vardır; Evet, Hayır

Ev Sahibi Takım Gol Yemeden Kazanır mı?

İki tahmin vardır; Evet, Hayır

Deplasman Takımı Gol Yemeden Kazanır mı?

İki tahmin vardır; Evet, Hayır

Ev Sahibi Takım Her İki Yarıyı da Kazanır mı?

Ev sahibi takımın her iki yarıda da rakibinden daha fazla gol atması gerekir. İki tahmin vardır; Evet, Hayır

Deplasman Takımı Her İki Yarıyı da Kazanır mı?

Deplasman takımının her iki yarıda da rakibinden daha fazla gol atması gerekir. İki tahmin vardır; Evet, Hayır

İlk Yarı Toplam Gol

İlk yarıda atılacak toplam gol sayısıyla ilgili oyun tipidir. Üç tahmin vardır; 0 gol, 1 gol, 2+

İkinci Yarı Toplam Gol

İkinci yarıda atılacak toplam gol sayısıyla ilgili oyun tipidir. Üç tahmin vardır; 0 gol, 1 gol, 2+

Çifte Şans

Maç sonucuna ilişkin bu oyunda, bir tahmin iki farklı sonucu kapsar. Üç tahmin vardır; 1-0 (Ev sahibi takım galibiyeti ve Beraberlik), 0-2 (Beraberlik ve Deplasman takım galibiyeti) ve 1-2 (Ev sahibi takım galibiyeti ve Deplasman takımı galibiyeti).

Toplam Korner Sayısı

Maçta toplam kaç kornerin atılacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; 0-8, 9-11, 12+

İlk Yarı Çifte Şans

İlk Yarı sonucuna ilişkin bu oyunda, bir tahmin iki farklı sonucu kapsar. Üç tahmin vardır; 1-0 (Ev sahibi takım galibiyeti ve Beraberlik), 0-2 (Beraberlik ve Deplasman takım galibiyeti) ve 1-2 (Ev sahibi takım galibiyeti ve Deplasman takımı galibiyeti).

İlk Yarı Korner Sayısı

İlk yarıda toplam kaç kornerin atılacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; 0-4, 5-6, 7+

Korner Sayısı AÜ

Maçta atılacak toplam korner sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun tipidir. 

İlk Yarı Korner Sayısı AÜ

İlk yarıda atılacak toplam korner sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun tipidir. 

Kim Daha Çok Korner Kullanır?

Maçta hangi takımın daha çok korner atacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Beraberlik, Deplasman takımı

İlk Yarıda Kim Daha Çok Korner Kullanır?

İlk yarıda hangi takımın daha çok korner atacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Beraberlik, Deplasman takımı

İlk Korneri Hangi Takım Kullanır?

İlk korneri hangi takımın atacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Deplasman takımı, Korner olmaz

Hangi Takım Kaç Farkla Kazanır?

Bir takımın kaç farklı skorla galip geleceğinin tahmin edildiği oyun tipidir. Yedi tahmin vardır; Ev sahibi takım 3+, Ev sahibi takım 2, Ev sahibi takım 1, Deplasman takımı 3+, Deplasman takımı 2, Deplasman takımı 1, Beraberlik

Maç Sonucuna Nasıl Ulaşılır?

Altı farklı tahmin vardır; Ev sahibi takım-normal süre, Ev sahibi takım-uzatmalar, Ev sahibi takım-penaltılar, Deplasman takımı-normal süre, Deplasman takımı-uzatmalar, Deplasman takımı-penaltılar

Uzatma Olur mu?

Maçın 90 dakikasının ardından uzatmaya gidilip gidilmeyeceğinin tahmin edildiği oyun tipidir. İki tahmin vardır; Evet, Hayır

Kırmızı Kart Olur mu?

İki tahmin vardır; Evet, Hayır

İkinci Yarı Sonucu

İkinci yarının nasıl biteceğinin tahmin edildiği oyun tipidir. Bu oyunda ikili tahmin yapılamaz. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım (1), Beraberlik (0), Deplasman takımı (2)

Tek Çift

Maçta atılacak toplam gol sayısının Tek veya Çift olacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Örneğin; maç sonucu 0-0 (0 gol) veya 4-2 (6 gol) ise Çift, 2-1 (3 gol) veya 3-2 (5 gol) ise Tek tahmini kazanır.

Maç Skoru

Maç skorunun tahmin edildiği oyun tipidir.

Uzatmaları Kim Kazanır?

90 dakikanın ardından geçilen uzatma bölümünü kazanacak takımın tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Beraberlik, Deplasman takımı

Uzatmalar AÜ

Uzatmalarda atılacak toplam gol sayısına göre yapılan tahmindir.

Maçın Kalanını Kim Kazanır?

Tahminin yapılacağı dakikada skor 0-0 sayılır ve maçın geri kalanının sonucu tahmin edilir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Beraberlik, Deplasman takımı

Sıradaki Golü Kim Atar?

Tahminin yapıldığı andan sonra ilk golü hangi takımın atacağının tahmin edildiği oyun tipidir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Deplasman takımı, Gol Olmaz

Son Golü Atan Oyuncu

Maçta son golü hangi oyuncunun atacağının tahmin edildiği oyun tipidir.

İlk Golü Atan Oyuncu

Maçta ilk golü hangi oyuncunun atacağının tahmin edildiği oyun tipidir.

Toplam kart sayısı AÜ

Maçta gösterilecek toplam kart sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun tipidir.  Sarı kart 1 kart olarak ve kırmızı veya çift sarıdan kırmızı kart 2 kart olarak sayılır. Bir oyuncu için kırmızı karta neden olan ikinci sarı kart değerlendirmeye alınmaz.

Gol Atan Oyuncu

Maçta hangi oyuncunun gol atacağının tahmin edildiği oyun tipidir.

Kupon yaparken önce hangi bakiyemi kullanıyorum?

İddaa ve Canlı İddaa kuponu yaparken önce çekilebilir bakiye kulanılır. Çekilebilir bakiyenin yetersiz olması durumunda ise çekilemez bakiye kullanılır.


İlk Yarı Skoru
İlk yarı skorunun tahmin edildiği oyun türüdür.
AltıÜstü ve Karşılıklı Gol
Kombine tahminin yapıldığı oyun türüdür. Aynı anda hem atılacak toplam gol sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının, hem de karşılıklı gol olup olmayacağının tahmini yapılır.
Ev Sahibi Toplam Korner AltıÜstü
Maçta ev sahibi takımın atacağı toplam korner sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun türüdür.
Deplasman Toplam Korner AltıÜstü
Maçta deplasman takımının kullanacağı toplam korner sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun türüdür.
Ev Sahibi Toplam Kart AltıÜstü
Maçta ev sahibi takıma gösterilecek toplam kart sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun türüdür.  Sarı kart 1 kart olarak ve kırmızı veya çift sarıdan kırmızı kart 2 kart olarak sayılır. Bir oyuncu için kırmızı karta neden olan ikinci sarı kart değerlendirmeye alınmaz.
Deplasman Toplam Kart AltıÜstü
Maçta deplasman takımına gösterilecek toplam kart sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun türüdür.  Sarı kart 1 kart olarak ve kırmızı veya çift sarıdan kırmızı kart 2 kart olarak sayılır. Bir oyuncu için kırmızı karta neden olan ikinci sarı kart değerlendirmeye alınmaz.
Ev Sahibi Yarı Kazanır
Ev sahibi takımın maçın birinci ya da ikinci yarısında rakibinden daha fazla gol atacağının tahmin edildiği oyun türüdür. İkinci yarı başlangıcında skor 0-0 sayılır. 
Deplasman Yarı Kazanır
Deplasman takımının maçın birinci ya da ikinci yarısında rakibinden daha fazla gol atacağının tahmin edildiği oyun türüdür. İkinci yarı başlangıcında skor 0-0 sayılır. 
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Karşılaşmanın ilk yarısında her iki takımın da gol atıp atamayacağının tahmin edildiği oyun türüdür. 
Sıradaki Korneri Hangi Takım Atar
Tahminin yapıldığı andan sonra ilk korneri hangi takımın atacağının tahmin edildiği oyun türüdür. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Olmaz, Deplasman takımı.
Ev Sahibi İlk Yarı AltıÜstü
Ev sahibi takımın maçın ilk yarısında atacağı toplam gol sayısının belirlenen sayıdan az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun türüdür. 
Deplasman İlk Yarı AltıÜstü
Deplasman takımının maçın ilk yarısında atacağı toplam gol sayısının belirlenen sayıdan az veya daha fazla olacağının tahmin edildiği oyun türüdür. 
İlk Yarı Kalanını Kim Kazanır
Tahminin yapılacağı dakikada mevcut skor dikkate alınmadan (yapılan bahis öncesinde atılan goller dikkate alınmaksızın) maçın ilk yarısının geri kalanının sonucu tahmin edilir. Üç tahmin vardır; Ev sahibi takım, Beraberlik, Deplasman takımı
İlk Yarı Sonucu ve AltıÜstü
Kombine tahminin yapıldığı oyun türüdür. Aynı anda hem ilk yarı sonucunun hem de ilk yarıda atılacak toplam gol sayısının belirlenen sayıdan daha az veya daha fazla olacağının tahmini yapılır.
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Kombine tahminin yapıldığı oyun türüdür. Aynı anda hem karşılaşmanın nasıl sonuçlanacağının, hem de karşılaşmada her iki takımın da gol atıp atamayacağının tahmini yapılır.
İlk Yarı Sonucu ve Karşılıklı Gol
Kombine tahminin yapıldığı oyun türüdür. Aynı anda hem karşılaşmanın ilk yarısının nasıl sonuçlanacağının, hem de karşılaşmanın ilk yarısında her iki takımın da gol atıp atamayacağının tahmini yapılır.
Hangi Takım Tur Atlar
Bir eşleşmede hangi tarafın tur atlayacağının tahmin edildiği oyun türüdür. Uzatmalar ve seri penaltı atışları dahildir. İki seçenek vardır; Ev Sahibi Takım, Deplasman Takımı.
SporlarİddaaSpor TotoTJK
Müşteri Hizmetleri0 (212) 363 06 06
etbis