Tuttur’a Yazın
Geri
Yardım Merkezi
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Başkasına ait bir tuttur hesabına para yatırabilir miyim?

Kendi banka hesabından, başka birinin tuttur hesabına para yatırma işlemi gerçekleştiremezsin! Mali Suçları Araştırma Kurulu MASAK tarafından alınan karar gereği, TC Kimlik numaranın tanımlı olduğu tuttur hesabı dışında başka bir hesaba para yatıramamaktasınız.

Nasıl para çekebilirim?

Banka işlemleri sayfasına giriş yaptıktan sonra açılan sayfada Para Çekme sekmesine tıklayıp işlemini gerçekleştirebilirsin.

İkramiyelerde kesinti yapılıyor mu?

Yapılan tüm ödemeler kanuni kaidelere uygun vergi kesintileri yapıldıktan sonra üye hesabına aktarılıyor. Vergi oranlarında ve mevzuatta olabilecek değişiklikler oyunlara ve ikramiyelere yansıyor. Belli bir tutar üzerindeki kazanımlar için veraset intikal vergisi uygulanıyor. 23.387 TL’nin üstünde ikramiye tutarına, Vergi Usul Kanunu gereği %20 Veraset ve İntikal Vergisi uygulanmaktadır.

tuttur hesabıma ATM üzerinden para transferi işlemimi gerçekleştirirken ATMde hata oluştu. Yapmış olduğum para transferinin hesabıma aktarılıp aktarılmadığını nasıl öğrenebilirim?
Sistemimiz üzerinden hesabına ait mevcut bakiyeler incelendikten sonra herhangi bir para transferi gerçekleştirildiği gözükmüyor ise, para transferini yaptığın bankadan gerçekleştirmiş olduğun işlem bilgisini öğrenebilirsin.
En düşük para yatırma limiti nedir?
tuttur hesabına en az 1 TL yatırılabilir.
Ortak bir banka hesabından para gönderimi yapabilir miyim?
Eğer ortak hesapta senin de T.C Kimlik numaran kayıtlıysa para gönderimi ve çekme işlemi yapabilirsin.
Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde para gönderme ve çekme işlemi yapabilir miyim?
Anlaşmalı olduğumuz tüm bankalardan yapacağın  para gönderim ve çekme taleplerin  hafta sonu ve tatil günlerinden etkilenmeden hesabına gönderilir. Sadece EFT işlemlerinde işlem, ilk iş günü gerçekleşir.
Hatalı para gönderimi yaptım. Ne yapmalıyım?
Hatalı para aktarım işlemleri için, Canlı Yardım linklerinden, (0212) 363 06 06 numaralı tuttur Fanatik Destek Hattı’nı arayarak ya da [email protected] adresine dekont ile birlikte konuyu anlatan bir e-posta göndererek bildirebilirsin. Yapmış olduğun ödeme işlemine ait banka dekontunu ve hatalı aktarımın yapıldığı üye numarasını da göndereceğin mesaja eklemeyi unutma!
Kredi Kartı İle Para Yatırabilir miyim?
Yasalar gereği şans oyunları ödemeleri kredi kartı ile alınmamaktadır.
SporlarİddaaSpor TotoTJK
Müşteri Hizmetleri0 (212) 363 06 06
etbis