1

Anında Ödeme tuttur.com'da

30dkAnında Ödeme tuttur.com’da

tuttur.com'da beklemek yok; tuttur.com'da vakit kaybetmek yok! Kuponu tuttur, kazancını anında hesabına gönderelim.

 

Kazandığın ikramiyeyi anında çekmek istiyorsan doğru yerdesin! Garanti BBVA, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB ya da Denizbank’a ait vadesiz mevduat Türk Lirası hesabınızın IBAN numarasını Banka İşlemleri sayfasındaki Hesap Bilgileri bölümüne kaydet; para çekme talebini ver, kazancın anında hesabına yatsın!


Günlük limit
Anında Ödeme özelliğiyle Garanti BBVA, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Vakıfbank, TEB ve Denizbank’a günlük toplam 10.000 TL para çekebilirsiniz. Ziraat Bankası'nda ise günlük toplam 8.000 TL para çekebilirsiniz. Günlük süreç saat 00.00’da başlar ve 23.59’da sona erer. Bir gün içinde Anında Ödeme özelliğiyle Yapı Kredi Bankası ve Halkbank hesaplarına en fazla 5 kez; Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Vakıfbank, Denizbank, TEB ve Ziraat Bankası hesaplarına en fazla 3 kez para çekme talebi verebilirsin!

 

Sorun yok, destek var!
Günlük 10.000 TL'nin üzerindeki para çekme taleplerini 0212 363 06 06 numaralı destek hattımız arayarak veya 7/24 Canlı Yardım servisimizle iletişime geçerek oluşturabilirsin. Şekerbank hesabına yapacağın para çekme işlemi 7/24, 30 dakikada hesabına gönderilir; listede yer almayan bankalara yapacağın işlemler ise EFT olarak gerçekleşir. Banka mesai saatleri içinde yaptığın EFT gün içinde hesabınıza yansır; mesai saatleri dışında ve tatil günlerindeki işlemler ise takip eden ilk iş gününde işleme alınır. Teknik aksaklık ve banka kaynaklı bir sorun olması durumunda para çekme işlem süresinde ve işlem limitlerinde değişiklik gerçekleşebilir.