Anında Ödeme tuttur.com'da

 

Anında Ödeme tuttur.com’da

Siz kupon tutturun, biz kazancınızı anında hesabınıza gönderelim.

 

-Kazancınızı anında hesabınıza gönderebilmemiz için Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ya da Denizbank’a ait bir IBAN numarasını Banka İşlemleri sayfasındaki Hesap Bilgileri bölümüne kayıt etmeniz yeterlidir.

IBAN numaranızın kayıtlı olduğu Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ya da Denizbank hesabınıza para çekme talebi vermeniz halinde paranız anında hesabınızda olacaktır.

-Anında Ödeme özelliğini Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ya da Denizbank’a ait hesabınız için kullanabilirsiniz.

-Ziraat Bankası'ndan Anında Ödeme özelliğiyle tek seferde en fazla 8.000 TL para çekebilirsiniz.

-Anında Ödeme özelliğiyle Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıfbank ve Denizbank’tan günlük toplam 10.000 TL para çekebilirsiniz. Günlük süreç saat 00.00’da başlar ve 23.59’da sona erer. Günlük 10.000 TL’nin üzerindeki para çekme taleplerinizde ise kazancınız en geç 30 dakika içinde hesabınıza yatırılacaktır.

Örneğin;

Anında Ödeme özelliğini kullanarak 8.000 TL’lik para çekme talebi gönderdiniz ve kazancınız anında hesabınıza gönderildi. Yine aynı gün Anında Ödeme seçeneğini kullanarak 4.000 TL’lik para çekme talebi daha gönderdiniz. Bu durumda günlük 10.000 TL’lik limiti aştığınız için 4.000 TL, Anında Ödeme seçeneğiyle hesabınıza gönderilemez ancak en geç 30 dakika içinde paranız hesabınıza yatırılacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta 4.000 TL’nin tamamının 30 dakika içinde gönderileceğidir. Yani 10.000 TL’lik limitin içinde kalan 2.000 TL’nin Anında Ödeme özelliği ile gönderilmesi söz konusu değildir.

-Bir gün içinde Anında Ödeme seçeneğiyle en fazla üç kez para çekme talebi verilebilir. Diğer para çekme talepleri en geç 30 dakika içinde cevaplandırılacaktır.

-Bir kullanıcının Anında Ödeme seçeneğini kullanabilmesi için en son yatırdığı tutarın yüzde 10’u oranında kupon yapması gerekir.

Örneğin;

Tuttur.com’a 100 TL para yatırdınız ve bu parayla 10 TL’lik kupon yaptınız. Artık Anında Ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Diğer Bankalara Çekeceğiniz Paranız 30 Dakikada Banka Hesabınızda!

Şekerbank ve TEB'e ileteceğiniz havale ile para çekme talepleri 7/24 hesabınıza (tatil günlerinden etkilenmeden) en geç 30 dakikada gönderilmektedir.

Mesai saati dışı ve tatil günlerinde iletilen EFT ile para çekme işlemlerinde talebiniz ilk iş günü gerçekleşir.

Para çekme talebinizi ilettiğiniz bankanın internet şubesinde oluşabilecek aksaklıklar gönderimin 30 dakikadan daha uzun sürede gerçekleşmesine neden olabilir.

30 dakikada gönderim kuralı 2.000 TL ve altındaki tutarlar için geçerlidir.

Mesai saati dışında ve tatil günlerinde 2000 TL ve üzeri talepleriniz, talebinizi takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilecektir.

Mesai saatleri dışı ve tatil günlerinde, bir üye aynı günde en fazla 2.000 TL çekebilir.