Anında Ödeme tuttur.com'da

30dkAnında Ödeme tuttur.com’da

Siz kupon tutturun, biz kazancınızı anında hesabınıza gönderelim.

 

- Kazancınızı anında hesabınıza gönderebilmemiz için Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB ya da Denizbank’a ait vadesiz mevduat Türk Lirası hesabınızın IBAN numarasını Banka İşlemleri sayfasındaki Hesap Bilgileri bölümüne kayıt etmeniz yeterlidir. Para çekme talebi vermeniz halinde paranız anında hesabınıza gönderilecektir.

- Anında Ödeme özelliğiyle Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Vakıfbank, TEB ve Denizbank’a günlük toplam 10.000 TL para çekebilirsiniz. Ziraat Bankası'nda ise günlük toplam 8.000 TL para çekebilirsiniz. Günlük süreç saat 00.00’da başlar ve 23.59’da sona erer.

- Bir gün içinde Anında Ödeme özelliğiyle Yapı Kredi Bankası ve Halkbank hesaplarınıza en fazla 5 kez; Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Vakıfbank, Denizbank, TEB ve Ziraat Bankası hesaplarınıza en fazla 3 kez para çekme talebi verebilirsiniz.

- Günlük 10.000 TL'nin üzerindeki para çekme taleplerinizde 0212 363 06 06 Fanatik Destek Hattı veya 7/24 Canlı Yardım servisimizle iletişime geçerek talebinizi oluşturabilirsiniz.

 


Diğer Bankalara Çekeceğiniz Paranız 30 Dakikada Banka Hesabınızda!

- Şekerbank hesabınıza yapacağınız para çekme işlemleriniz 7/24, 30 dakikada hesabınıza gönderilmektedir.

- Listede yer almayan bankalara yapacağınız işlemler EFT olarak gerçekleşecektir. Banka mesai saatleri içinde yapacağınız EFT'ler gün içinde hesabınıza yansıtılırken, mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde gerçekleştireceğiniz işlemler ise takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.


Not: Teknik aksaklık ve banka kaynaklı bir sorun olması durumunda para çekme işlem süresinde ve işlem limitlerinde değişiklik gerçekleşebilmektedir.


18 yaşından küçükler oynayamaz.