Messi’nin ön gösterimi Strasbourg maçında!

Yaz transfer sezonunun en büyük hamlesine Lionel Messi transferiyle imza atan Paris Saint-Germain, taraftarların sabırsızlıkla sahada görmeyi beklediği Arjantinli yıldızı cumartesi günü ilk kez sahaya sürebilir.

RMC’nin haberine göre Lionel Messi, yeni sezonun evdeki ilk maçı olan Strasbourg maçının kadrosunda yer alma isteğini iletti. Copa America finalinden bu yana maça çıkmayan Messi için PSG teknik ekibinin ilk maçına çıkmadan önce biraz daha hazır hale gelmesini tercih ettiği aktarıldı. Yine aynı haberde teknik direktör Mauricio Pochettino’nun oyuncuların özellikle fiziksel yönden en üst seviyede olmalarına öncelik verdiği göz önünde tutularak bu karşılaşmanın daha çok Messi’nin taraftarlara kısa bir tanıtımı şeklinde olabileceği ihtimaline de yer verildi.

Öte yandan Messi’nin gelişi sonrası yeni satışa çıkan Strasbourg maçı biletleri 1,500 Euro’dan satılmaya başlandı ve bu ücret sahaya en uzak kategoride yer alan koltuklar için biçilen fiyat. PSG’nin Strasbourg maçı için kamp kadrosunun Cuma günü açıklanması bekleniliyor.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar