Avrupa kupaları heyecanı FM’de…

Sports Interactive ve SEGA’nın her sürümü büyük ilgi gören oyunu, Football Manager bu sene 8 Kasım’da oyun severler ile buluşacak. Bu yıl oyundaki en büyük sürpriz, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupa’nın oyunun bünyesinde ilk kez yer alacak olması. Bunun yanı sıra Football Manager, PlayStation 5 ile ilk kez PS üzerinden oynanabilecek.

Football Manager 2023’te bulunmasa da, kadın futbolunun kulüpler düzeyindeki en önemli organizasyonu olan UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi de UEFA ile Sports Interactive ve SEGA arasında yapılan lisans sözleşmesinin içerisinde yer alıyor. Oyunun gelecekteki bir sürümünde piyasaya sürülecek.

Sports Interactive Çalışmalar Direktörü Miles Jacobson, “Futbol Manager 2023, UEFA kulüp müsabakalarını tanıtırken ve oyunu PlayStation 5’e getirirken Football Manager serisi için önemli bir adım daha atıyor. Bu yılki sürümü mevcut en gerçekçi futbol menajerlik simülasyonu yapan bir başka dinamik ve teşvik edici unsur ekleyecek” açıklamasıyla yapılan anlaşmanın oyun severler için önemine dikkat çekti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar