Analiz | Hatayspor – Fenerbahçe

Sezonun ilk yarısında oynanan maçı hatırladığımızda Süper Lig’e yeni yükselmiş Hatayspor’un, Fenerbahçe’nin oyun eksikliklerini ortaya çıkartan ilk takım olduğunu söylemek mümkün.

9 kişiyle ”her ne kadar isabetli şut çekememiş olsalalar da Şükrü Saracoğlu’ndan beraberlikle dönmeyi başarmışlardı. Bugüne baktığımızda iki takımın da oyunlarını geliştirdiklerini söylemek mümkün. Fenerbahçe’de Erol Bulut’un geçiş oyununu takımına kabul ettirmesi ve baştan kurulmuş olan kadronun kaynaşmasıyla oturmuş bir Fenerbahçe izliyoruz.

Hatayspor’a baktığımızda ise şampiyon olmuş takımlara karşı sadece Galatasaray’a yenildiğini ve son şampiyon Başakşehir’e karşı aldığı 1-5’lik sükseli galibiyeti görüyoruz. Özellikle gol krallığı yarışında ön sıralarda olan ve ara transfer döneminin yıldızlarından biri olan Boupendza’nın bu maçta da dikkatle takip edilmesi muhtemel.

Mesut Özil’in de maç kadrosuna alınmış olması maçın önemini biraz daha artıracak.

KG VAR seçeneği bu maç için en güvenilir tercih olarak öne çıkıyor ve canlı bahis oynayanlar için iki takımın da istatistiklerini incelediğimiz zaman özellikle 60. dakikadan sonra gol attıklarını veya yediklerini görüyoruz.

KG VAR – 1.50

Analiz: Serkan Ağbaba

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar