100 milyon Euro’luk ret!

Önümüzdeki transfer dönemi için ismi sıklıkla duyulmaya aday oyunculardan Dusan Vlahovic için sürpriz bir takımın devreye girmesine karşın teklifin Sırp oyuncu tarafından ret yediği iddia edildi.

Hali hazırda 2023 yazına kadar Fiorentina ile sözleşmesi bulunan Sırp gol makinesi, kulübün kontrat uzatma taleplerini reddetmişti. Bu yüzden ara transfer veya önümüzdeki yaz satışına kesin gözüyle bakılan Vlahovic için RAI Sport’tan gelen iddiaya göre Newcastle United, Fiorentina’ya 100 milyon Euro bonservis bedeli önermesine karşın oyuncunun Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir kulübe transferini istemesinden dolayı bu teklifi reddettiği belirtildi.

Önceliğini Juventus’a gitmek yönünde belirleyen 21 yaşındaki forvet için Torino kulübünün şu anki mali durumu bu transferi müsait kılmıyor. Vlahovic için daha öncesinde Arsenal de devreye girmesine rağmen Londra ekibi, tıpkı Newcastle gibi ret yiyenler kervanına katılmıştı. Vlahovic’in Ada’dan diğer talipleri Tottenham Hotspur, Manchester City ve Manchester United.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar