Tsitsipas Kardeşler geliyor!

Stefanos Tsitsipas, erkeklerde Roger Federer, Rafael Nadal ve Novak Djokovic’in oluşturduğu ve neredeyse 20 yıldır tenisi domine eden “Büyük Üçlü” sonrası dönem için tahta çıkmaya aday isimlerden biri.

Dünya altı numarası olan Yunan raket, Grand Slam’lerde zafer için çalışmaya devam ederken bir yandan başka hayallerinden de bahsetti.

Rotterdam’daki turnuvaya katılacak olan Tsitsipas, turnuva öncesinde verdiği basın konferansında, “2021’de ferah ve dinamik olmak istiyorum. Bunun için çiftler maçına çıkmaya hevesliyim ve erkek kardeşim Petros’la olabildiğince çiftler maçına çıkmak en büyük hayalim” demecini verdi.

“Petros’la bir çiftler maçında yer almak, 250 ve 500 turnuvalarında zaferler kazanmak istiyoruz. Bu ikimizin de uzun süredir hayalini kurduğu bir şey. Elbette şu anda tekler kariyerime odaklanmam lazım ama kardeşimle takım olup ortalığı yerle bir etmemiz mükemmel olabilir.”

Stefanos dünya altı numarasında bulunurken kardeşi Petros, tekler sıralamasında kendisine 967. sırada yer bulmuş durumda.

Önceki İçerikMusiala imzayı atıyor
Sonraki İçerikCity rekorunu egale etti

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar