“Mike James’i kaybetmek kötü bir şey”

CSKA Moskova’nın Başkanı ve yöneticisi Andrey Vatutin, yeni sezon öncesinde taraftarlardan gelen soruları yanıtladı. Takımının sahip olacağı yeni basketbol arenasına ve takımın yeni üyelerine değinen Rus yöneticinin özellikle Mike James hakkında verdiği demeçler dikkat çekti.

Hatırlanacağı üzere Mike James, geride kalan sezon CSKA Moskova ile sorunlar yaşamış, kadro dışı bırakılmış ve sezonu Brooklyn Nets’te tamamladıktan sonra yeni sezon için Monaco ile anlaşmaya varmıştı.

“Mike James’i kaybetmek kötü bir şey” diye sözlerine başlayan Vatutin devam etti: “Biz konuya dair bir şey söylemiyorken medyada onlarca farklı dedikodunun çıkması ve herkesin bir şeyleri yönlendirmeye çalışması ilginçti. Mike’a sadece en iyi şeyleri diliyoruz, bize yardımcı oldu ve biz de ona. Artık elimizdeki oyuncu kadrosuna odaklanacağız.”

Avrupa’da Moskova dışında Tel Aviv ve Kaunas’ta maç izlemekten keyif aldığını belirten Vatutin takımının 2020’de olduğu gibi iç saha maçlarından bazılarını Kaliningrad’da oynayabileceğine değindi ve sözlerini tamamladı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar