Euroleague’de günün fantasy önerileri

Euroleague’de sezon tam gaz devam ederken izleyiciler için fantasy heyecanı da aynı şekilde devam ediyor. Beşinci hafta maçlarının başlayacağı gün öncesinde bazı fantasy önerileri dikkatleri çekiyor.

Bugün oynanacak olan Zalgiris Kaunas-Bayern Münih, Maccabi Tel-Avi-Panathinaikos ve Real Madrid-Fenerbahçe Beko mücadeleleri fantasy kadroları için ilginç isimleri barındırıyorlar.

Zalgiris’te yıldız oyun kurucu Emmanuel Mudiay’in oynaması beklenmiyor. Bu boşlukta yedek oyun kurucu Lukas Lekevicius’un daha fazla süre alma ve düşük maliyetine karşın asist ve sayı rakamlarında takımına katkı yapma ihtimali doğuyor. Bayern cephesinde ise fizikli gardlar Darrun Hilliard ve Corey Walden’ın 1,84’lük Lukas Lekevicius karşısında avantajı alıp çok yönlü bir katkı vererek fazla puan kazandırma ihtimalleri bulunuyor.

Panathinaikos cephesinden Ioannis Papapetrou haftanın ilginç seçimi olarak öne çıkıyor. Öyle ki Maccabi’nin yavaş ayaklı kötü forvet savunma hattı karşısında Papapetrou, tecrübesi ve dinamizmiyle çok fazla puan kazandırabilir durumda.

Real Madrid-Fenerbahçe Beko maçından ise temsilcimiz adına negatif bir eşleşme öne çıkıyor. Jan Vesely-Walter Tavares eşleşmesinde tabiri caizse kıyametler kopacakken Guerschon Yabusele-Devin Booker eşleşmesinde Yabusele’nin iki yönlü olarak katkı yapıp çok fazla puan kazanma ihtimali bulunuyor. Temsilcimiz tarafındaysa Nando De Colo’nun liderliği alıp kötü gard savunmacıları Nigel Williams-Goss ile Thomas Heurtel karşısında etki yaratma ihtimali oldukça yüksek.

Günün Önerileri
Gard: Darrun Hilliard ve Nando De Colo
Forvet: Ioannis Papapetrou
Uzun: Guerschon Yabusele ve Dinos Mitoglou

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar