Euroleague fantasy’de günün önerileri

Euroleague’de çift maç haftasına girildi ve fantasy kadrolarında yoğun çalışmalar başladı!

Çift maç haftasının ilk iki maç gününde en ideal seçimler Bayern Münih-AX Milano, Panathinaikos-Anadolu Efes, ASVEL-CSKA Moskova ve Zenit-Real Madrid maçlarından öne çıkıyor.

Bayern Münih’te kısa forvet rotasyonunu sırtlayan Deshaun Thomas hücum bakımından muazzam bir sezon geçirse de savunmada büyük defektler veriyor. Bu bağlamda Milano’nun süper yıldız forveti Shavon Shields’ın yüksek verimlilikle oynaması bekleniyor.

Panathinaikos’ta takımın ana hücum silahı Ioannis Papapetrou’nun yokluğunda Nemanja Nedovic’in skor yükünü üstlenecek olması ihtimaller arasında yer alıyor. Efes cephesinde ise Shane Larkin ile Elijah Bryant, Panathinaikos’un oldukça yetersiz savunma hattı karşısında fazla skor üretebilirler.

ASVEL-CSKA Moskova maçına göz attığımızda ise ASVEL’in uzunu Moustapha Fall’un uzun rotasyonunda büyük sıkıntılar yaşayan CSKA Moskova karşısında verimli olması tahmin ediliyor. CSKA cephesinde ise Will Clyburn’ün yavaş ayaklı forvet savunma hattı karşısında double-double yapması pek de sürpriz olmayacaktır.

Son eşleşmede öne çıkan isimler ise Jordan Loyd ve Alberto Abalde. Zenit cephesinden Loyd’un Napier’in yokluğunda takımının skor yükünü çekmesi ve Real Madrid cephesinde Abalde’nin yetersiz Zenit perimetre savunması karşısında fark yaratması sürpriz olmayacaktır.

Haftanın önerileri
Gard: Shane Larkin-Nemanja Nedovic
Forvet: Shavon Sheilds-Alberto Abalde-Will Clyburn
Uzun: Moustapha Fall-Brandon Davies

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar