Tuttur’a Yazın
Geri
Yardım Merkezi
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Yardım MerkeziSOSYAL BAHİSBahsin KrallarıBahsin Kralları şartları nelerdir?
Bahsin Kralları şartları nelerdir?1 haftadan uzun süre önce güncellendi.

Bir kullanıcının Bahsin Kralı olabilmesi için Profil görüntüleme ayarının "Normal Profil" olması gerekmektedir. Bu ayarı, Ayarlar sayfasındaki Gizlilik Ayarları sekmesinde yapabilirsiniz. Kullanıcı kuponlarının Bahsin Kralları’na dahil edilebilmesi için "En İyiler" sayfasıyla ilgili gizlilik ayarları "En İyiler'de Göster" olarak düzenlenmelidir. Bir kullanıcı, oynadığı kuponu Son Olaylar sayfasından silerse Bahsin Kralları listesinde yer alamamaktadır. 

Bir başka üyenin paylaştığı kuponu oynayan kullanıcının bu kuponu geçerli sayılmaz.

Bahsin Kralları’nda yer alan üyelerin avatarlarının üst kısmında bir taç; alt kısmında dereceleri yer alır. Kullanıcı listenin ikinci sırasında bulunuyorsa profil resmi altında"II. Kral" yazar. Hafta boyunca kullanıcıların başarı durumlarına göre krallar değişir. Haftanın sonunda listede yer alan krallar, haftalık listelere değişmeyecek şekilde kaydedilir.

Oyun türleriyle ilgili bir kısıtlama yoktur. iddaa’nın herhangi bir oyun türüyle hazırlanan kuponlar Bahsin Kralları için geçerlidir. Her hafta Bahsin Kralları listesi güncellenir. Haftalık periyod Salı günü başlar ve bir sonraki hafta Salı gününe kadar devam eder.

Uzun vadeli bahislerin olduğu kuponlar uzun vadeli bahsin sonuçlandığı haftaya dahil edilir. Bahsin Kralları’nın tercihleri, tuttur'un un önerileri değil, tuttur'da başarı grafiği yüksek olan üyelerin tercihleridir. Bahsin Kralları’nın oynadığı kuponların tutacağına dair kesinlikle hiçbir garanti yoktur.

Sana yardımcı olabildik mi?
Dilersen canlı yardımdan destek verebiliriz.
SporlarİddaaSpor TotoTJK
Müşteri Hizmetleri0 (212) 363 06 06
etbis