“Zidane’ı eleştirmek doğru değil”

Real Madrid, İspanya La Liga’da bitime bir hafta kala 81 puanla ikinci sırada yer alıyor. 83 puanlı Atletico Madrid’i ikinci sıradan takip eden Los Galacticos, sancılı geçen sezonda Şampiyonlar Ligi macerasına yarı finalde Chelsea’ye elenerek nokta koymuştu.

Takımın efsanevi oyuncularından olan kaleci Iker Casillas, Marca’nın radyosuna konuyla ilgili verdiği demeçte, “Zidane’ı eleştirmek doğru değil. Zidane hiçbir şey için eleştirilemez” dedi ve ekledi: “Onun bu sezon başardığı şeyler bence inanılmaz. Kadroyu bir arada tutması, yapılanma için ideal adımlar atması…. Bunlar önemli şeyler”

Iker Casillas, her ne kadar emekliliğini resmen açıklamış olmasa da Porto kariyerinde geçirdiği kalp krizinden bu yana resmi maça çıkmadı.

“İki yıldır kalbimdeki sorunlarla uğraşıyorum ama şu anda kendimi muazzam hissediyorum. Bu kötü anları geride bıraktım ve geleceğe %100 enerji ile bakıyorum.”

Ligdeki şampiyonluk yarışına dair ise şulnarı söyledi: “Tabii ki de herkese şampiyonluk için şans diliyorum ancak umarım ki bu hafta sonu her şey Real Madrid’in lehine gelişecek ve birinci sıra bizim olacak.”

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar