Neymar Netflix belgeselinden umutlu

Gelecek hafta Netflix’te belgeseli yayınlanacak olan Neymar, Netflix belgeselinin insanların onu tanımasına ve daha çok sevmesine yardımcı olacağını umduğunu söyledi.

25 Ocak’ta yayınlanacak olan “Mükemmel Kaos” isimli üç bölümlük belgesel, Brezilyalı futbolcunun saha dışındaki hayatına ve babası tarafından yürütülen pazarlama operasyonlarına dair ayrıntıları paylaşıyor.

ESPN’e konuşan Paris Saint-Germainli yıldız, onu tanıyanların onun kim olduğunu bildiğini ve onun için de önemli olanın bu olduğunu ifade etti. Neymar, “Beni tanımayan ve hakkımda kötü şeyler söyleyenleri bir kenara koydum. Ama umarım bu belgeseli izleyebilirler. Ve umarım fikirlerini değiştirebilirler. Umarım benden hoşlanmayı öğrenebilirler… Biraz da olsa!” sözleriyle belgeselden umutlu olduğunu belirtti.

Kendisini çok az kişinin tanıdığını da söyleyen 29 yaşındaki futbolcu, “Mükemmel Kaos” ile hayatının biraz daha fazlasını, günlük hayatında, işte ve evde nasıl olduğunu biraz daha fazla gösterebileceğini hissettiğini de vurguladı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar