“Büyük şeyler yapabilirim”

UFC’nin efsanevi sporcularından olan Conor McGregor, eğer Manchester United’ı satın alırsa büyük şeyler yapabileceğini söyledi.

19 Nisan’da futbol dünyasında adeta bir darbe etkisi yaratan Super League sonrasında Manchester United yönetimi ve sahipleri topa tutulmuşlardı.

20 Nisan’da konuya ilişkin, “Hey arkadaşlar, Manchester United’ı satın almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?” tweet’ini atmıştı.

Uzun bir süredir Amerikalı Glazer ailesi tarafından yönetilen ve topa tutulan Manchester United için McGregor öne çıkan satın alma adaylarından birisi.

Takipçilerinden birinin yönelttiği soruya yıldız dövüşçü, “Doğrusunu söylemem gerekirse Celtic için ölebilirim ve benim kanım Celtic için akıyor. Ancak büyük sahnelerde büyük takımları yönetmek isterim. Manchester United gibi bir kulübü satın almayı tabii ki de isterim. Büyük şeyler yapabilirim. Bundan eminim” yanıtını verdi.

Eğer McGregor, Manu için ciddi bir aday olmak istiyorsa servetini biraz daha büyütmek zorunda. Zira toplam geliri 300 milyon dolara yakın olan dövüşçü, kulübün değeri olan üç milyar sterlin rakamından bir hayli uzak.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar