EURO 2020 fantasy için ilk hafta önerileri

EURO 2020 yarın başlayacak. Milli takımımızın sahne alacağı açılış gününün ardından gruplarda ilk mücadeleler oynanacak. Peki hangi oyuncular kadrolarda yer almalı?

Kaleci
Türkiye karşısında eldivenleri takacak olan Gianluigi Donnarumma, beş buçuk milyon avroluk değeriyle dikkat çekerken projeksiyonel puan değeri 6.5 olarak öne çıkıyor. Donnarumma dışında tercih edilebilecek isim Belçikalı eldiven Thibaut Courtois olabilir. İlk hafta maçında Rusya karşısında kaleyi koruyacak olan Courtois, 6.3 projeksiyonel puan değeriyle dikkat çekiyor.

Savunma
Savunma hattında en cazip duran isim Jason Denayer gibi görünüyor. 12 Haziran’da Rusya karşısında sahada yer alacak olan Denayer, dört buçuk milyon avroluk değeri karşısında 6.9 projeksiyonel puan değeri sunuyor.

Orta saha
Birden fazla pozisyon bölgesi sayesinde fantasy oyuncuları için en cazip alanlardan olan orta saha için en ideal isim Ferran Torres gibi duruyor. Sekiz milyon avroluk değerine karşın 8,3 projeksiyonel puan değeri taşıyan İspanyol orta saha ilk maçında İsveç karşısında forma giyecek.

Forvet
Ücretlerin en tavanlarda olduğu forvet pozisyonunda doğru seçimi yapmak genel anlamda zor bir durum. Zira harcayacağınız yüksek meblağlar karşısında büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu bağlamda Romelu Lukaku en ideal seçenek olarak dikkat çekiyor. İlk maçında Rusya filelerini hedefleyecek olan Lukaku, 11 milyon avroluk değerine karşın 9,2 projeksiyonel puan değeriyle en net tercih olarak fantasy kullanıcılarının huzuruna çıkıyor.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar