1
Yanıtlarına ulaşamadığınız bütün konular için Canlı Yardım’a tıklayınız.
SSS
Tuttur Promokod
TUTTUR PROMOKOD nedir?

İnternet, TV, radyo, sosyal medya gibi iletişim kanalları aracılığıyla, çeşitli etkinliklerde, reklamlarda iddaa oynayabilmen için sana verilen koddur.TUTTUR PROMOKOD nasıl alınır?

Çeşitli etkinliklerde, radyo veya TV programlarında, reklamlarda ya da sosyal medyada dağıtılır. Sen de denk geldiğinde TUTTUR PROMOKOD’u alıp, ilgili sayfaya girerek TUTTUR PUAN’ını hesabına yükleyebilirsin.

Birden fazla TUTTUR PROMOKOD'umu hesabıma yükleyebilir miyim?

Birden fazla TUTTUR PROMOKOD'a sahipsen ikinci kodu tanımlamak için 7 gün beklemek zorundasın.


TUTTUR PUAN'ımı ne kadar süre içinde kullanabilirim?

TUTTUR PROMOKOD'u son kullanma tarihine kadar hesabına yükledikten sonra hesabına yansıyan TUTTUR PUAN'ı 1 yıl içinde kullanabilirsin.

TUTTUR PROMOKOD'da Türkçe karakter kullanılıyor mu?

TUTTUR PROMOKOD Türkçe karakter içermez.

TUTTUR PROMOKOD ile eklenen TUTTUR PUAN'IMI çekebilir miyim?

TUTTUR PUAN çekilemez bakiye olarak yüklenmektedir.

Aktif ve güncel olduğu halde tanımlama yapamıyorum.

Aldığın hata mesajının yanlış olduğunu düşünüyorsan ya da başka bir sorunla karşılaşırsan Fanatik Destek Hattı'nı (0212 363 06 06) arayabilir, destek@tuttur.com adresine mail atabilir veya tuttur web sitesindeki CANLI YARDIM sayfasına bağlanabilirsin.

Eposta işlemleri
Kuponlarımla ilgili eposta almak için ne yapmalıyım?

E-posta Ayarları bölümünde gerekli düzenlemeleri yapabilirsin. Bu bölümde “Oynadığım kuponları e-posta adresime gönder” ve “Sonuçlanan kuponları e-posta adresime gönder” seçeneklerini göreceksin. Ayrıca sonuçlanan kuponlarınızla ilgili mail alternatifleri de “Sadece kazanan kuponları e-posta adresime gönder” ve “Tüm sonuçlanan kuponları e-posta adresime gönder” olarak ikiye ayrılmıştır. Hangi mailleri almak istiyorsan yanındaki kutucuğu işaretlemen gerekiyor. İşaretlemeyi yaptıktan sonra e-postaların otomatik olarak gönderilecektir.

Eposta adresimi nasıl aktif hale getirebilirim?

Site Ayarları sekmesinde E-posta Ayarları bölümünü göreceksin. Bu bölümde e-posta adresinizin yanındaki aktifleştirme butonuna bastığın takdirde sana bir link gönderilecek. Mail adresine gelen bu linki tıkladıktan sonra e-posta adresin aktif hale gelecek.

Sadece iddaa kuponlarını mı mail adresime gönderebilirim?

İddaa kuponlarınızın yanı sıra Spor Toto kuponlarını ve Milli Piyango biletlerini de e-posta adresine gönderebilirsin.

Tüm sonuçlanan kuponlarım ne zaman eposta adresime gönderilir?

Kuponundaki tüm maçların tamamlanmasının ardından kuponun kazandı ya da kaybetti bilgisi e-posta adresine gönderilir.

SMS İşlemleri
Kazanan kuponlarım bilgisini SMS yoluyla almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Site Ayarları sekmesine tıkladığında Kampanya İletişim Ayarları bölümünü göreceksin. Bu bölümde “Kazanan kuponları SMS ile cep telefonuma gönder” yazısının hemen yanındaki kutucuğu işaretlemen halinde kazanan kuponların SMS ile kuponunuza gönderilmeye başlanacaktır.

Kuponum kazandıktan sonra ne kadar sürede SMS alabileceğim?

Sistem tarafından kuponun sonuçlandırılmasının hemen ardından SMS gönderilecektir.

Kazanan kuponlarımı bildiren SMS için herhangi bir ücret ödüyor muyum?

Kazanan kuponların için cep telefonuna gönderilen SMS için herhangi bir ücret ödemiyorsun.

Kazanan kuponlarım için SMS alamıyorum. Ne yapmalıyım?

SMS alamıyorsan öncelikle tuttur'daki cep telefonu numaranın doğruluğunu kontrol et. Eğer telefon numaran doğruysa 0 212 363 06 06 numaralı telefondan ya da tuttur'daki Canlı Yardım linkinden Fanatik Destek Hattımıza başvurarak yardım alabilirsin.

Teknik Destek
Güvenlik duvarı ayarı yapmam gerekiyor mu?

Java destekli sayfalar konusunda bir engelleme yoksa ve güvenlik duvarı üzerinde içerik filtreleme yapılmıyorsa sitemize ulaşabilirsin

tuttur İnternet sitenizde bilgisayarıma zarar verebilecek herhangi bir içerik var mı?

Web sitemiz üye bilgisayarına zarar verebilecek işlem ve yüklemeler yapmamaktadır.

Bilgilerimle siteye giriş yapamıyorum. Neden?

Sisteme giriş yaparken, kullanıcı adı ve şifresini doğru bir şekilde yazdığına emin olmalısın emin olmalısın. Klavyedeki Num Lock ve Caps Lock tuşlarının aktif olup olmadığını kontrol etmelisin. Halen giriş işleminde başarılı olamadıysanız Şifremi Unuttum linkinden şifre hatırlatması talep edebilirsin. Sorun çözülmediyse (0212) 363 06 06 numaralı telefonumuzdan Fanatik Destek Hattımızı arayabilir ya da destek@tuttur.com'a e-posta göndererek yardım alabilirsin.

İçerik filtresi oyun oynamamı etkiler mi?

Bağlantınızda engelleyici bir filtre olmaması durumunda herhangi bir sorunla karşılaşmazsın. Eğer filtre kullanıyorsan, tuttur adresini izin verilen siteler bölümüne tanımlayabilirsin.

Giriş sırasında hesabınız bloke edilmiştir uyarısı alıyorum. Ne yapmalıyım?

Bu tarz durumlarda (0212) 363 06 06 numaralı telefondan Fanatik Destek Hattımızı arayabilir ya da destek@tuttur.com a e-posta göndererek destek alabilirsin.