Süper On Numara

Miktarı sen belirle
0 Kolon
1 Kolon
Hemen Oyna
Kupon Onay
Çekiliş Haftası: Çekiliş Numarası:
İkramiye Dağılımı
Kazanan Sayısı İkramiye Tutarı
Yeni Çekiliş İçin Kupon Yap


Oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan 10 adet seçim yapılır. Çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı “aynı kolonda” doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanır.  tuttur.com üyeleri her bir kolonda 10 adet numarayı işaretleyerek oyuna katılabilir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.
 
Süper On Numara Oyunu’nda kolondan numara seçerek oynanabilir; hazır kolonlar hatta kuponlar satın alınabilir. “Kendim Seçeceğim” kısmında kolondaki numaralar tek tek işaretlenir. Bu bölümde şansını tuttur.com’un belirlemesini isteyenler “Şansını Dene” butonuna tıklayarak hazır kolon gelmesini sağlayabilir. "Hızlı Oyna" bölümünden ise 2 Kolon, 4 Kolon, 8 Kolon, 16 Kolon, 32 Kolon ve 64 Kolon satın alınabilir. Süper On Numara Oyunu’nda miktar belirlenerek de kupon (ya da bilet) alınabilir ancak bir kerede en fazla 250 kolon satın alınabilir:

  • Seç Oyna
    Kolonlar tek tek oluşturabilir ya da “Şansını Dene” seçeneğiyle rastgele seçilebilir.
     
  • Hızlı Oyna
    Sayılar sistem tarafından rastgele seçilir. Hızlı ve çoklu bir şekilde oynama imkanı sağlar.
     

Süper On Numara Oyunu çekilişleri her gün saat 20:15'te Ankara’da yapılır. Çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin internet sitesinde canlı olarak ve akabinde de arşiv şeklinde yayınlanır. Çekilişten 2 saat öncesinde ise oynama süresi dolmaktadır.
 
Fiziki bayilerden oynanan klasik On Numara Oyunu ikramiyesi ile sanal bayilerdeki Süper On Numara Oyunu’nun ikramiye havuzu farklıdır. Ancak Pazartesi hariç çekilişlerin günü ve çıkan numaralar aynıdır. Büyük ikramiyeyi kazanan çıkmaması durumunda Süper On Numara Oyunu’ndaki büyük ikramiye miktarı, takip eden güne devreder.